Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FELT DD30 Fatbike - konwersja na elektryczny z użyciem zestawu centralnego Bafang

2022-12-19
FELT DD30 Fatbike - konwersja na elektryczny z użyciem zestawu centralnego Bafang

Napęd centralny Bafang ponownie w akcji! Tym razem konwersję przeszedł fatbike FELT DD30. Z uwagi na sztywną oś występującą w rowerze, użycie napędu w kole nie było możliwe. Na ratunek przyszedł nasz specjalny napęd centralny pod fatbike. Konwersja przebiegła pomyślnie.

Jest ro rozwiązanie idealne dla osób, które chcą cieszyć się wygodą jazdy na rowerze z napędem elektrycznym, ale również lubią wyzwania związane z jazdą po trudnym terenie. Szerokie opony tego typu rowerów zapewniają lepszą przyczepność na nierównościach i umożliwiają pokonywanie trudnych tras. Bafang zapewnia dodatkową moc i wsparcie w trudnych momentach, co sprawia, że jazda na tym rowerze jest bardziej komfortowa i przyjemna.

 

 

Model roweru: FELT DD30
Zestaw do konwersji, którego użyliśmy: Zestaw centralny Bafang
Rozmiar obręczy: 26”
Prędkość maksymalna po zdjęciu zabezpieczeń: 45km/h
Silnik: Bafang
Bateria: bidonowa Green Cell 48V 15Ah

Zestaw centralny Bafang posiada swój własny sterownik i wyświetlacz niedostępny do kupienia osobno.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 36 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-23
Zależało mi na czasie ( to miał być prezent ) przed zakupem system wskazywał termin za dwa dni , po złożeniu zamówienia i zapłaceniu ukazał się komunikat „ twoje zamowienie jest kompletowane , nie mamy wszystkiego czekamy na części „ . Najpierw dostałem informacje ze brak baterii , później ze nie mają folii bąbelkowej do pakowania :) Ogólnie napięta sytuacja , mi zależało na czasie a tu wszystko pod górkę . Finalnie obsługa stanęła na wysokości zadania , wszystko udało się złożyć na ostatnią chwile :) Dobry kontakt i pomocni ludzie ale …. Do dzisiaj także nie rozumiem dlaczego na silniku jest napisane 250 Wat a na ofercie ze to jest silnik 500 Wat ( tłumaczenie ze to moc nominalna jakoś do mnie nie trafia ) ale może tak jest , i tak się podaje moce w silnikach elektrycznych ( jestem laikiem ) . Przed zakupem proponuje dokładnie wypytać sprzedawcę o szczegóły , zapewne pomogą, ja zrobiłem to na wariata .
2023-01-23
Szybka dostawa .Polecam.
pixel