Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Green's Royal Ascot Plus - konwersja na elektryczny z zestawem Rapid S500 City

2022-12-01
Green's Royal Ascot Plus - konwersja na elektryczny z zestawem Rapid S500 City

Pomimo końca sezonu rowerowego wciąż trafiają do nas klienci zainteresowani konwersją na elektryczny, celem przygotowania się na przyszły rok.
Otrzymaliśmy od klienta jednoślad Green's Royal Ascot, przerobienie na elektryczny poszło bez problemu i rower cieszy się teraz nowym życiem.

Model roweru: Green’s Royal Ascot 
Zestaw do konwersji, którego użyliśmy: Rapid S500 City
Rozmiar obręczy: 28”
Prędkość maksymalna po zdjęciu zabezpieczeń: 35km/h
Silnik: S500
Sterownik: S500 z podstawą baterii
Bateria: Battery Guru 36V 15.6 Ah
Wyświetlacz: LCD5

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-23
Zależało mi na czasie ( to miał być prezent ) przed zakupem system wskazywał termin za dwa dni , po złożeniu zamówienia i zapłaceniu ukazał się komunikat „ twoje zamowienie jest kompletowane , nie mamy wszystkiego czekamy na części „ . Najpierw dostałem informacje ze brak baterii , później ze nie mają folii bąbelkowej do pakowania :) Ogólnie napięta sytuacja , mi zależało na czasie a tu wszystko pod górkę . Finalnie obsługa stanęła na wysokości zadania , wszystko udało się złożyć na ostatnią chwile :) Dobry kontakt i pomocni ludzie ale …. Do dzisiaj także nie rozumiem dlaczego na silniku jest napisane 250 Wat a na ofercie ze to jest silnik 500 Wat ( tłumaczenie ze to moc nominalna jakoś do mnie nie trafia ) ale może tak jest , i tak się podaje moce w silnikach elektrycznych ( jestem laikiem ) . Przed zakupem proponuje dokładnie wypytać sprzedawcę o szczegóły , zapewne pomogą, ja zrobiłem to na wariata .
2023-01-10
Obsługa bardz dobra koło z silnikiem Przyszło w stanie dobrym
pixel