Zestaw z silnikiem RAPID MEDIUM 1000w

Zestaw Rapid Medium 1000W to idealne rozwiązanie dla wymagających rowerzystów, którzy potrzebują większej mocy i stabilności. Wyposażony w silnik S1100 zapleciony w tylne koło, zapewnia pewność jazdy nawet na długich trasach i przy wyższych prędkościach. To zestaw, który spodoba się zaawansowanym e-rowerzystom i entuzjastom dłuższych wycieczek rowerowych.

Wyobraź sobie, że wyruszasz na długą przejażdżkę po okolicach, nie martwiąc się o stan baterii czy wydajność silnika. Rapid Medium 1000W oferuje prędkość do 50 km/h oraz zasięg do 120 km, co oznacza, że możesz śmiało planować całodniowe wycieczki bez obaw o zasilanie. Bateria 48V dostarcza wystarczającą ilość energii, a dołączona ładowarka pozwala na szybkie uzupełnienie baterii w dowolnym momencie.

Silnik S1100 w tylnej części roweru zapewnia doskonałą przyczepność i kontrolę nad rowerem, co jest szczególnie ważne podczas szybkiej jazdy. Montaż jest prosty dzięki dołączonym narzędziom i sterownikowi bateryjnemu, a Ty masz wybór wyświetlacza — od kompaktowego LCD3 po większy LCD8, w zależności od tego, jak wiele informacji chcesz mieć pod ręką.

Rapid Medium 1000W to także świetny wybór dla tych, którzy cenią sobie ekologiczne podejście do transportu. Jazda na rowerze elektrycznym pomaga zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych, a dodatkowo oszczędzasz na paliwie i unikniesz stresu związanego z korkami. To zestaw, który pozwala cieszyć się zarówno prędkością, jak i troską o środowisko.

Jak możesz wykorzystać Rapid Medium 1000W? Idealnie nadaje się do dłuższych przejażdżek rekreacyjnych lub dojazdów do pracy, szczególnie na większe odległości. Jego moc i zasięg sprawiają, że jest doskonały do podróży na piknik, a także do eksploracji okolicznych tras rowerowych. Dzięki niemu możesz cieszyć się swobodą podróżowania, bez konieczności używania samochodu lub transportu publicznego. Jeśli szukasz zestawu, który zapewni Ci stabilność, moc i zasięg, Rapid Medium 1000W to wybór, który spełni Twoje oczekiwania.